Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Studium Socjoterapii


W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja odbywają się zajęcia I roku Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, prowadzone w Poznaniu przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne przy współpracy z Ośrodkiem Psychoterapii Psychodynamicznej w Bydgoszczy.

Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży to dwuletnie szkolenie wprowadzające w obszar pracy socjoterapeutycznej, ze szczególnym uwzględnieniem psychoedukacji, psychoprofilaktyki oraz wszelkich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i młodzieży z jednoczesnym zakreśleniem podstaw rozumienia i pracy psychoterapeutycznej w oparciu o paradygmat psychodynamiczny. Zajęcia mają charakter treningowy, warsztatowy, seminaryjny oraz wykładowy. Konstrukcja merytoryczna kursu umożliwia opanowanie podstaw pracy indywidualnej w zakresie szeroko rozumianego poradnictwa a także podstaw organizacji i prowadzenia różnorodnych form tak treningowych, jak i warsztatowych. Ponadto daje możliwość poruszania się w obszarze diagnozy problematyki pacjentów, kwalifikacji do różnych sposobów leczenia a także podstawy pracy terapeutycznej. Po otrzymaniu dyplomu ukończenia Studium istnieje możliwość starania się o Certyfikat Trenerski i socjoterapeutyczny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Certyfikat Socjoterapeuty Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów oraz kontynuowania na podyplomowym szkoleniu w zakresie psychoterapii psychodynamicznej.


Osoby realizujące zajęcia I roku Studium w Poznaniu:
mgr Piotr Miszewski – psychoterapeuta, superwizor PTP
mgr Anna Kaczmarska-Pająk – psychoterapeuta, trener PTP
mgr Magdalena Marzec – psychoterapeuta, trener PTP


Więcej szczegółów na temat szkolenia znajdziecie Państwo tutaj.
Zgłoszenia na I roku Studium w Poznaniu:
mgr Piotr Miszewski tel. 601 406 432
e-mail: szkolenia@opp.bydgoszcz.pl
lub bezpośrednio ze strony Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, zaznaczając na formularzu miejsce szkolenia Poznań (Miszewski).