Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Marta Chorostecka

Marta Chorostecka

marta.chorostecka@onet.eu

602 672 714

O mnie

Specjalista psychologii klinicznej, neuropsycholog i dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, pracuje w Poznaniu. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne), jak rownież Podyplomowe Studia Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej w Lublinie i Podyplomowe Studia Psychologii Klinicznej w Poznaniu (UAM) zakończone państwowym egzaminem specjalizacyjnym.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne, zdobyte w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie, a także w poradniach zdrowia psychicznego na terenie Wielkopolski. Obecnie pracuje w Centrum Medycznym Szpitala HCP w Poznaniu, na oddziale psychiatrycznym.

Należe do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji i kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Absolwentka Podyplomowych Studiów Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej

Specjalista Psychologii Klinicznej

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Interwencja w Kryzysie

Diagnoza Neuropsychologiczna