Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Mateusz Białas

Mateusz Białas

mts.bialas@gmail.com

665 699 777

O mnie

Absolwent psychologii (specjalność kliniczna) oraz studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kompetencje nabywa w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe rozwija pracując w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu oraz w ramach współpracy w Stowarzyszeniu Grupa Stonewall. Jest stałym uczestnikiem kwalifikowanych krajowych konferencji seksuologicznych, jak również innych konferencjach z zakresu psychoterapii. Pracuje z osobami dorosłymi oraz młodymi dorosłymi prowadząc poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne oraz psychoterapię w podejściu psychodynamicznym.

Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Przestrzega zasad kodeksu etycznego psychologa oraz kodeksu etyki Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanego Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Przyjmuje w Ośrodku na Długosza w Poznaniu.

Doświadczenie

Absolwent Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Adept Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Absolwent Podyplomowych Studiów Seksuologia kliniczna -Opiniowanie, Edukacja, Terapia

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Interwencja w Kryzysie

Konsultacje Seksuologiczne