Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Marta Woźniak

Marta Woźniak

marta.wozniak@op.pl

664874127

O mnie

Absolwentka psychologii (specjalność kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kompetencje terapeutyczne rozwija w szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego - placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach staży na oddziałach psychiatrycznych w szpitalach w Poznaniu oraz Gnieźnie. Pracuje w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu oraz w poradniach zdrowia psychicznego. Zajmuje się również opiniowaniem psychologicznym uczestnicząc w przesłuchaniach małoletnich ofiar i świadków przestępstw. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Stale rozwija swój warsztat pracy biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii psychodynamicznej oraz psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP).

W Ośrodku zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży.

Przyjmuje w Ośrodku na Wawrzyniaka w Poznaniu.

Doświadczenie

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Adeptka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Szczecińskim

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Psychoterapia Młodzieży

Interwencja w Kryzysie