Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Marta Karbowa-Płowens

Marta Karbowa-Płowens

karbowa@gmail.com

796666229

O mnie

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność kliniczna.

Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracuje

psychoterapeutycznie od 2012 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach staży w Poradni Zdrowia Psychicznego Katharsis w Poznaniu oraz na oddziałach psychiatrycznych w szpitalach w Poznaniu, Kościanie oraz Gnieźnie. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz członkiem International Society of Transference-Focused Psychotherapy. Pracuje jako adiunkt w Zakładzie Psychologii Osobowości UAM w Poznaniu, dzięki czemu łączy praktykę psychologiczną z aktywnością naukową i dydaktyczną. Autorka publikacji i wystąpień konferencyjnych poświęconych tematyce przywiązania.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii psychodynamicznej oraz psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP). W Ośrodku Relacja zajmuje się psychoterapią, diagnozą i konsultacjami psychologicznymi osób dorosłych.

Doświadczenie

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Doktor Nauk Humanistycznych, adiunkt w Instytucie Psychologii

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych