Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Szymon Otulakowski

Szymon Otulakowski

szymon.otulakowski@gmail.com

696616611

O mnie

Absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia (specjalność kliniczna). Doświadczenie zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, Ośrodku Psychoterapii Empatia w Poznaniu, Oddziale Detoksykacji Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Ukończył Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, szkołę rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Współautor licznych projektów realizowanych na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu.

Stale podwyższa swoje kwalifikacje przez udział w licznych konferencjach i seminariach poświęconych problematyce związanej z psychoterapią. Pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej konsultacji u certyfikowanych superwizorów. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, prowadzący własną praktykę od 2012 roku.

Przyjmuje w Ośrodku na Długosza w Poznaniu.

Doświadczenie

Absolwent Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Absolwent Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych