Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Jarosław Paluszczak

Jarosław Paluszczak

jpaluszczak@interia.eu

605235614

O mnie

 

Absolwent specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii zdobywał m.in. podczas staży klinicznych na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Współpracował także z Poradnią Psychiatryczno-Psychologiczną Katharsis, prowadząc psychoterapię dorosłych pacjentów z różnymi diagnozami. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach z zakresu psychoterapii. Aktualnie jest w trakcie szkolenia z psychoanalitycznej terapii par, prowadzonego przez Mary Morgan i Stanleya Ruszczyńskiego, psychoanalitycznych terapeutów par związanych z ośrodkiem Tavistock Relationships w Londynie.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii psychodynamicznej. W Ośrodku Relacja prowadzi psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych, a także konsultacje i terapię par- terapię par także w języku angielskim.

Przyjmuje w Ośrodku na Wawrzyniaka w Poznaniu.

Doświadczenie

Absolwent Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Absolwent Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Dr hab. n. farmaceutycznych, pracuje na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Psychoterapia Par