Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Agata Petrych

Agata Petrych

agata.petrych@wp.pl

604 477 225

O mnie

Agata Petrych - psychoterapeuta, specjalista psycholog kliniczny

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studiów Podyplomowych Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii. Ukończyła rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Uzyskała tytuł specjalisty psychologa klinicznego (psychologia kliniczna zaburzeń psychicznych).

Pracuje na oddziale psychiatrycznym i oddziale leczenia uzależnień w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie oraz w poradniach zdrowia psychicznego. Opiniuje na potrzeby sądu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Kompetencje zawodowe podnosi poprzez udział w licznych stażach, kursach i konferencjach naukowych w dziedzinie psychoterapii i psychologii klinicznej.

W Ośrodku zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Doświadczenie

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Absolwentka Studiów Podyplomowych Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii

Specjalista psychologii klinicznej

Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Psychoterapia Młodzieży

Interwencja w Kryzysie