Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Aleksandra Adamczak

Aleksandra Adamczak

aleksandra.adamczak5@gmail.com

602 618 085

O mnie

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu (specjalność kliniczna), dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna- ukończyła rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.  Jest także absolwentką Podyplomowych Studiów w Zakresie Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii  (UAM) oraz Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży (KCP).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalach,  poradniach zdrowia psychicznego oraz w centrum interwencji kryzysowej.  Od 2007 roku pracuje jako psycholog i psychoterapeuta,  od kilku lat skupiając się już tylko na praktyce prywatnej, prowadząc psychoterapię osób dorosłych oraz par.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, swoją pracę regularnie poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Cennik:

Konsultacja/sesja psychoterapeutyczna indywidualna: 100 zł.

Konsultacja/sesja psychoterapeutyczna pary: 150 zł.

Doświadczenie

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Absolwentka Podyplomowych Studiów w Zakresie Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii 

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Interwencja w Kryzysie

Psychoterapia Par