Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Magdalena Smul

Magdalena Smul

poczekay@gmail.com

501 396 314

O mnie

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 11 lat pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie na oddziale psychiatrycznym. Obecnie poza ośrodkiem Relacja, pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu.  Ukończyła szkolenie z zakresu psychologii klinicznej zaburzeń psychicznych i uzyskała tytuł specjalisty psychologii klinicznej. W gabinecie prywatnym zajmuje się psychoterapią psychodynamiczną, której uczyła się Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, organizowanej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.

W 2015 roku uzyskała certyfikat psychoterapeutyczny(nr 79), przyznawany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje superwizji, dokształca się na konferencjach, sympozjach  i seminariach organizowanych przez PTPPd, do którego należy od 2008 roku. Pracuje z osobami dorosłymi oraz starszą młodzieżą.

Cennik:

Konsultacja/Sesja  psychoterapeutyczna indywidualna: 130 zł, przy częstotliwości 2 razy w tygodniu 120 zł

Przyjmuje w Ośrodku na Długosza w Poznaniu.

Doświadczenie

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Certyfikowany psychoterapeuta psychodynamiczny PTPPD

Specjalista Psychologii Klinicznej

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Interwencja w Kryzysie

Psychoterapia Młodzieży