Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Marta Miszewska

Marta Miszewska

marta.andralojc@gmail.com

516827832

O mnie

Terapeutycznie pracuje od 2012 roku, pomagając pacjentom z zaburzeniami osobowości, nastroju, odżywiania, po różnego rodzaju kryzysach życiowych. W Ośrodku oferuje terapię indywidualną krótko- i długoterminową, diagnozę terapeutyczną oraz porady i konsultacje psychologiczne dla rodziców. Poza praktyką terapeutyczną pracuje psychoedukacyjnie z rodzinami oraz z grupami, prowadzi jako trenerka warsztaty psychologiczne i grupy wsparcia. Posiada kilkuletnie doświadczenie kliniczne (pracy w terapeutycznym oddziale szpitala psychiatrycznego), pracowała także w instytucjach wspierających rodziny, obecnie współpracuje z fundacją zajmującą się zdrowiem psychicznym.

Jest dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym - ukończyła 4-letnią podyplomową szkołę psychoterapii przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Obecnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracę terapeutyczną poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów PTPPd i PTP.

Przyjmuje w Ośrodku na Wawrzyniaka w Poznaniu.

Doświadczenie

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Psychoterapia Młodzieży