Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Marta Kasprzak-Witkowska

Marta Kasprzak-Witkowska

marta_kasprzak@op.pl

603432638

O mnie

Absolwentka psychologii - specjalność kliniczna - na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych w zakresie Przygotowania Pedagogicznego WSNHiD. Ukończyła rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie. Współpracuje z Poradnią Zdrowia Psychicznego w Szamotułach oraz z przedszkolami na terenie Wielkopolski, gdzie prowadzi ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci, diagnozę oraz terapię. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych z zakresu psychologii i psychoterapii.

Prowadzi psychoterapię i diagnozę, osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci oraz konsultacje rozwoju dzieci i trudności wychowawczych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii psychodynamicznej oraz psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP).

Doświadczenie

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Psychoterapia Dziecka

Psychoterapia Młodzieży