Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Joanna Bratkowska

Joanna Bratkowska

joabra@wp.pl

781 299 482

O mnie

Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje zawodowo od roku 2001. Odbyła pięcioletnią specjalizację w zakresie zaburzeń psychicznych osób dorosłych przy Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu otrzymując tytuł specjalisty psychologii klinicznej.

Ukończyła również czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, szkoła posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego na terenie miasta Poznania. Zajmuje się psychoterapią krótko i długoterminową osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Cennik:

Konsultacja/sesja psychoterapii indywidualnej: 130 zł

Doświadczenie

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej

Specjalista psychologii klinicznej

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Interwencja w Kryzysie