Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Anna Wojtaszak

Anna Wojtaszak

anna.wojtaszak@gmail.com

605 303 029

O mnie

pedagog, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta PTPPd

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Terapeutycznie pracuje od 2004 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w poznańskich poradniach (Leczenia Uzależnień i Współuzależnień, PZP dla Dzieci i Młodzieży, PZP dla Dorosłych) a także w Całodobowym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, osób dorosłych i młodzieży. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w seminariach teoretycznych i konferencjach z zakresu psychoterapii. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Doświadczenie

Absolwentka Pedagogiki, Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

Certyfikowany psychoterapeuta psychodynamiczny PTPPD

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Psychoterapia Młodzieży

Interwencja w Kryzysie