Nr tel, mail oraz cennik->ZESPÓŁ

O nas

W Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja prowadzimy psychoterapię dla osób w każdym wieku. Mamy w swoim gronie specjalistów zajmujących się pracą z dziećmi, młodzieżą, a także z osobami dorosłymi na różnych etapach życia. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom, co daje naszym pacjentom gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia.

Kontakt

Anna Kaczmarska - Pająk

Anna Kaczmarska - Pająk

kaczmarskanna@gmail.com

604 362 479

O mnie

Anna Kaczmarska-Pająk – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta psychodynamiczny PTPPD, certyfikowany psychoterapeuta TFP (psychoterapia skoncentrowana na przeniesieniu), superwizor szkoleniowy KCP, rekomendowany trener PTP (I i II stopień), certyfikowany superwizor socjoterapii PTP i PSSiT.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Terapeutycznie pracuje od 2004 roku. Swój warsztat terapeutyczny kształciła w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, tam też aktualnie poddaje swoją pracę superwizji. Od 2009 roku jest współpracownikiem Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, prowadząc zajęcia w ramach Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej oraz jako superwizor szkoleniowy. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Oprócz tego prowadzi warsztaty psychoedukacji, treningi umiejętności psychologicznych oraz superwizje pracy psychoterapeutycznej, socjoterapeutycznej i trenerskiej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Międzynarodowego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (ISTFP). Współzałożyciel i V-ce prezes Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.

Cennik:

Konsultacja/sesja psychoterapeutyczna indywidualna: 120-150 zł (w zależności od częstotliwości)

Superwizja indywidualna: 200 zł.

Superwizja grupowa: 200 zł./os

Psychotherapy session/consultation in english: 150 zł

Przyjmuje w Ośrodku na Wawrzyniaka w Poznaniu.

Doświadczenie

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Certyfikowany psychoterapeuta psychodynamiczny PTPPD

Certyfikowany psychoterapeuta TFP

Superwizor szkoleniowy KCP

Rekomendowany trener PTP (I i II stopień)

Certyfikowany superwizor socjoterapii PTP i PSSiT

Moja Oferta

Psychoterapia Indywidualna Osób Dorosłych

Superwizja

Studium Socjoterapii

Psychotherapy In English

Psychoterapia Młodzieży