Studium Socjoterapii

Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży

W Ośrodku odbywają się zajęcia I roku Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, już od 10 lat prowadzone w Poznaniu przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne przy współpracy z Ośrodkiem Psychoterapii Psychodynamicznej w Bydgoszczy.

12185861_10154374685640021_530942423_oPsychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży to dwuletnie szkolenie wprowadzające w obszar pracy socjoterapeutycznej, ze szczególnym uwzględnieniem psychoedukacji, psychoprofilaktyki oraz wszelkich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i młodzieży z jednoczesnym zakreśleniem podstaw rozumienia i pracy psychoterapeutycznej w oparciu o paradygmat psychodynamiczny. Zajęcia mają charakter treningowy, warsztatowy, seminaryjny oraz wykładowy. Konstrukcja merytoryczna kursu umożliwia opanowanie podstaw pracy indywidualnej w zakresie szeroko rozumianego poradnictwa a także podstaw organizacji i prowadzenia różnorodnych form tak treningowych, jak i warsztatowych. Ponadto daje możliwość poruszania się w obszarze diagnozy problematyki pacjentów, kwalifikacji do różnych sposobów leczenia a także podstawy pracy terapeutycznej. Po otrzymaniu dyplomu ukończenia Studium istnieje możliwość starania się o Certyfikat Trenerski Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz kontynuowania na podyplomowym szkoleniu w zakresie psychoterapii psychodynamicznej.

Osoby realizujące zajęcia I roku Studium w Poznaniu:

mgr Piotr Miszewski – psychoterapeuta, superwizor PTP

mgr Anna Kaczmarska – psychoterapeuta, trener PTP

mgr Magdalena Zientalska – psychoterapeuta, trener PTP

Więcej szczegółów na temat szkolenia znajdziecie Państwo tutaj.

Zgłoszenia na I roku Studium w Poznaniu:

mgr Piotr Miszewski tel. 601 406 432

e-mail: szkolenia@opp.bydgoszcz.pl

lub bezpośrednio ze strony Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, zaznaczając na formularzu miejsce szkolenia Poznań (Miszewski).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress